Náplň (druh) práce

Pre prestížnu rakúsku spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou svetelných systémov pre automobilové spoločnosti ako Audi, BMW, Jaguar Land Rover, Porche, Mercedes Benz, či Rolls Royce, hľadáme s nástupom ihneď MONTÁŽNE PRACOVNÍČKY.

Pracovná činnosť:
- práca na HPP (zmluvu a povolenie zabezpečuje rakúska pobočka Hofmann Personal)
- práca vhodnejšia pre ženy
- montáž svetelných reflektorov, práca s kablami reflektorov, kontrola kvality reflektorov.

Ponúkané výhody

- pracovné oblečenie - nohavice, tričko, vesta, topánky
- zabezpečené ubytovanie v bytoch
- možnosť kariérneho rastu
- žiadne sprostredkovateľské poplatky!

Požadujeme
nemčinu na pokročilejšej úrovni B1
dobrý zdravotný stav
spoľahlivosť
Ponúkam prácu
Lokalita (Ort): Rakúsko
Dolné Rakúsko (Niederösterreich)
Inzerát č. 7897
02-21-2017
$ 2 000.00

Kontakt

Hofmann Personal
Telefón (Handy): 0911671700
Mesto: Banská Bystrica

Inzeráty podobné - Montážnička svetlných reflektorov

Wir suchen Metallarbeiter

Wir suchen derzeit Personal (keine Zeitarbeit - Direktanstellung !!!! - Rohrschlosser mit den Fähigkeiten nach Isometrie zu arbeiten - Schweißer ...

Oberösterreich

Praca na rakovsku

Hladam 10 pomocnikov na montovanie okien i pracovane u fabriki na masinki. Od:04.02.2019 Pracuje sa v AT Plat dohodou Kontakt:00436645009368

Wien Rakovska

Hladame vodica pre limousinenservice

Hladame vodica pre limousinenservice, predpoklad je dobre vystupovanie, znalost nemciny, anglictiny a prax vodica.

Vieden

Montážnička svetlných reflektorov

Náplň (druh) práce Pre prestížnu rakúsku spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou svetelných systémov pre automobilové spoločnosti ako Audi, BMW, Jag...

Rakúsko